Regulamin sprzedaży i korzystania z serwisu

Regulamin sprzedaży

 1. Przedmiotem zakupu jest licencja na korzystanie z materiałów szkoleniowe Akademii Rekrutacji w wersji elektronicznej, szkolenia Odpicuj Mi CV, Zaplanuj Mi Karierę, Przekwalifikuj Rozmowę, Zmotywuj Mnie Do Listu, Wypróbuj Mi Pracę oraz usługi Konsultacji Strategii.
 2. Licencja na korzystanie z materiałów szkoleniowych jest przypisana do konta użytkownika w panelu z kursami, nie jest ograniczona w czasie. 
 3. W ramach udzielonej licencji użytkownik korzysta z materiałów szkoleniowych w panelu z kursami, natomiast – użytkownik nie nabywa praw autorskich do nich.
  Oznacza to, że użytkownik nie może wykorzystywać części lub całości kursów do swoich celów poza panelem, w którym one się znajdują. Oznacza to równolegle zakaz rozpowszechniania treści, których autorem jest Tomasz Rudnik (Akademia Rekrutacji)
 4. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisów PayU oraz PayPal.
 5. Po zaksięgowaniu płatności dokonanej przez system PayU lub PayPal, na adres email podany przy zakupie, automatycznie wysyłany jest link do panelu zawierającego dostępy do zakupionych szkoleń w wersji online.
 6. Klient w ciągu 30 dni może zażądać zwrotu pieniędzy, jeżeli szkolenia w wersji video okażą się być niezgodne z oczekiwaniami Klienta, opis niezgodności powinien być przesłany na adres info [@] akademiarekrutacji.pl
 7. Współpraca w ramach Konsultacji Strategii nie jest objęta 30-dniową gwarancją, gdyż finalny produkt powstaje we współpracy z Klientem, jest dostosowany do jego sytuacji, planów zawodowych i nie może być wykorzystany przez inne osoby po zwrocie.
 8. Ceny materiałów szkoleniowych Akademii Rekrutacji mogą się zmieniać, mogą się też różnić się w zależności od oferowanych dodatków oraz bonusów oraz akcji promocyjnych i nie mogą być podstawą do „niezgodności towaru z oczekiwaniami klienta”.

Regulamin korzystania z serwisu

 1. Wszystkie treści na stronie www.akademiarekrutacji.pl, oraz na stronach powiązanych – www.zaplanujmikariere.pl, www.odpicujmicv.pl, www.przekwalifikujrozmowe.pl, www.zmotywujmniedolistu.pl, www.zaplanujmikariere.pl, kursy.akademiarekrutacji.pl objęte są ochroną praw autorskich – zdjęcia, treści, materiały audio i video
 2. Zabronione jest kopiowanie materiałów ze ww. stron internetowych oraz umieszczanie ich na innych serwisach internetowych bez zgody autora
 3. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności
 4. Użytkownik korzystający z serwisu, w dyskusjach i komentarzach zobowiązuje się do poszanowania innych osób biorących w nich udział. Nieprzestrzeganie tych praktyk będzie skutkowało nieodwołalnym usunięciem/zablokowaniem użytkownika.
Dane firmy:

Akademia Rekrutacji – Tomasz Rudnik,
adres: ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa
NIP: 8392515647, Regon: 220111338

Przygotuj się do zdobywania pracy

Poznaj perspektywę i plan działania z miejsca, z którego zaczynasz:

Nie mam pracy

potrzebuję szybko nowej

Wciąż mam pracę

potrzebuję ją zmienić

Mam dobrą pracę

chcę zdobyć lepszą